27 Ocak 2006 Cuma

hayat normale dönmeye başlıyor

Pazartesi başlayan yoğun kar yağışı ve tipi sırasında kesilen elektriğin bir gün gelmemesini, internetin kopuk kopuk çalışmasını, sitenin bozulan kalorifer kazanının hala yapılamaması yüzünden soğuktan donduğumu saymazsam (!) hayat biraz normale döndü sayılır. Yapılacak bu kadar işin biriktiği bir sırada bu kadar aksiliğin olması çok kötü oldu ama dünden bu yana oldukça tempolu çalıştığım söylenebilir.
Bu da Çanakkale boğazından bir kar manzarası:


4 yorum:

 1. Aslında biraz daha soldan çeksen resmi belki beni de almış olacaktın :)
  Bu arada bu kadar yoğun çalışmalarının arasına, şu geçen akşam konuştuğumuz lisansı sıkıştırabilir miyiz dersin? Pek derinlemesine olmasa da biraz araştırdım ve söz konusu lisansı bulamadım. Ne dersin?

  YanıtlaSil
 2. Aldığım haberlere göre kar 50cm' den fazlaymış. Elektriklerin kesilmesi de cabası. Zaten yağmur biraz fazla yağdığında bile elektriklerin kesildiği bir şehir Çanakkale. Olsun, yine de orada olmak isterdim.

  YanıtlaSil
 3. 1.5 yıl önce Çanakkale'de benzer bir şekilde kış görülmüştü, bir hafta elektrik, su ve ekmekten yoksun bir şekilde Esenlerde masur kalmıştım, güzel günlerdi :) Beyaz Çanakkale uzaktan daha güzel görünüyor.

  Ek bilgi : Pasta mumları 2.5 milyondu ve manavlardan temin edebilirdiniz.

  YanıtlaSil

Soğuk Kahve Demlemeye (Cold Drip) Radikal Yaklaşımlar - 3 - white russian

V otka, kahve likörü ve krema ile yapılıp buzla birlikte servis edilen bir kokteyl olan white russian'ı daha önceki yazılarımda bahsetti...